BAYERN IZBACIO WOLFSBURG: / Jedan gol bio im je dovoljan za prolaz

Njemački nogometni velikan Bayern plasirao se u četvrtfinale njemačkog Kupa pobijedivši u susretu osmine finala Wolfsburg 1:0. Pogodak odluke zabio je Douglas Costa u 18. minuti.

7.2.2017.
23:00

NJEMAČKA I BAYERN U ŠOKU: Legenda kluba naprasno donijela odluku koju apsolutno nitko nije očekivao

NJEMAČKA I BAYERN U ŠOKU: /

Legenda kluba naprasno donijela odluku koju apsolutno nitko nije očekivao

Plasman u četvrtfinale izborio je i HSV koji je u bundesligaškom okršaju pobijedio Koln 2:0. Golove za momčad iz Hamburga zabili su Gideon Jung (5) i Bobby Wood (75).

Borussia Mönchengladbach je na gostovanju pobijedila drugoligaša Greuther Fürth 2:0. Gosti su sav posao obavili već u prvom poluvremenu postigavši dva gola, a strijelci su bili Ozcar Wendt (12) i Thorgan Hazard (36-11m).

Arminia je prošla dalje nakon što je boljim izvođenjem jedanaesteraca pobijedila četvrtoligaša Astoriju Walldorf 5:4. Utakmica je završila 1:1. Gosti su poveli u 57. minuti golom Toma Schultza, a izjednačio je Marcel Carl u 78. minuti. Gosti su posljednjih pet minuta produžetka igrali s igračem manje nakon što je isključen Keane Stadue.

Prilikom izvođenja kaznenih udaraca kod Astorije su bili neprecizni Nicolai Gross i Jonas Kiermier, dok je kod Arminije promašio Fabian Klos.

Preostale četiri utakmice na rasporedu su u srijedu.

Rezultati osmine finala:

HSV - Koln 2-0 Astoria Walldorf (IV) - Arminia (II) 4-5 11m (1-1) Bayern Munchen - Wolfsburg 1-0 Greuther Fuerth (II) - Borussia Moen. 0-2