BARCELONA POKRADENA NA MESTALLI: / Rakitić je već počeo slaviti Messijev gol, a onda se ukazao sudac

Nogometaši Barcelone doputovali su u Valenciju u sklopu derbija 13. kola španjolskog prvenstva.

26.11.2017.
22:33
Screenshot

Sraz vodeće dvije momčadi prvenstva u prvom je poluvremenu obilježila jedna sporna situacija.

Igrala se 30. minuta kada je Lionel Messi s vrha kaznenog prostora uputio udarac prema golu. Vratar Valencije, Neto, pritom je napravio veliku pogrešku.

Naime, pokušao je uhvatiti loptu, ali mu je ona ispala i završila iza gol linije.

Nogometaši Barcelone počeli su slaviti vodstvo, ali ih je glavni sudac Ignacio Iglesias u tom zaustavio jer na asistenciju pomoćnika zaključio da lopta nije završila u golu.

Međutim prema snimkama sporne situacije vidi se da su pogriješili.

Od sljedeće sezone ovakve stvari neće biti moguće u Španjolskoj jer je najavljeno uvođenje video-tehnologije.

Domaćini su nakon toga došli do vodstva. Igrala se 60. minuta kada je Rodrigo pospremio loptu u mrežu.

Barcelona je potom krenula po izjednačenje, a napori su im se isplatili u 83. minuti. Lionel Messi je sjajno ubacio, a Jordi Alba je pospremio loptu u mrežu.

Susret je na kraju završio podjelom bodova.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić igrao je do 68. minute kada je umjesto njega ušao Gerard Deulofeu.

REZULTATI NEDJELJNIH UTAKMICA 13. KOLA:

Deportivo - Athletic 2-2 (Adrian 35, Schaer 76 / Susaeta 16, Williams 60) Real S. - Las Palmas 2-2 (Willian Jose 31, Januzaj 62 / Tana 21, Viera 67) Villarreal - Sevilla 2-3 (Bakambu 19, Bacca 53 / Lenglet 56, Vazquez 57, Banega 78-11m) Valencia - Barcelona 1-1 (Rodrigo 60/ Jordi Alba 82)