TV PROGRAM – utorak, 29. kolovoza

DANAS IZDVAJAMO – HRT 2, 22.55
GILDA, drama, 1946.

Johnny Farrell sitni je kockar koji preživljava kockarskim prevarama na dokovima Buenos Airesa. Nakon jedne namještene partije sudionici ga napadaju, ali mu u pomoć priskače Ballin Mundson, bogati vlasnik kasina, koji ga, oduševljen njegovim vještinama, zapošljava kao krupijea u kasinu. Polako se izmedju dvojice muškarca javlja povjerenje i Johnny napreduje do menadžera kockarnice, ali jednog se dana Ballin vraća s prekrasnom ženom Gildom koja s Johnnyjem ima prošlost…

Režija: Charles Vidor, Glume: Rita Hayworth, Glenn Ford, George Macready, Joseph Calleia, Steven Geray i dr.

HTV1

06:15 Djeca Australije, dokumentarna serija za djecu
(47/49)
06:40 Maksim, crtana serija (6/21)
07:05 Labirint strasti, serija (76/80)
07:45 TV raspored
07:50 TV kalendar
08:00 Dobro jutro, Hrvatska
09:55 Vijesti
—– LJETNI OBRAZOVNI PROGRAM (79′)
10:00 Ugroženost temeljnog fenomena Plitvičkih jezera
10:25 Umjetnička djela talijanskih majstora u Drezdenu
(1.)
10:55 Plovidba – oruđe za otkrića
11:10 Stvar s Becketom
—–
11:20 Crtani film
11:25 Glazbena duša Hrvata, emisija za djecu
11:55 PP
12:00 Dnevnik
12:20 TV kalendar
12:30 TV raspored
–:– PP
12:35 Labirint strasti, serija (77/80)
13:20 Životinjski svijet, popularno znanstvena serija (3/6)
13:50 Vijesti
13:55 Mjesečev kamen, britanski film (126′)
16:00 Vijesti za gluhe i nagluhe osobe
16:05 Dječak upoznaje svijet, serija za djecu (53/113)
16:30 Prizma, multinacionalni magazin
17:30 Hrvatska danas
17:55 Zagrebačka panorama
18:15 PP
18:20 Kolo sreće
18:55 Moćni Max, crtana serija (13/40)
19:20 PP
19:27 Večeras…
19:30 Dnevnik
–:– Sport
–:– Vrijeme
20:05 Večeras…
–:– PP
20:10 Pustolovina u Hrvatskoj: Falkušom do Palagruže
(1.)
20:40 PP
20:45 U krupnom planu: Turizam
22:15 PP
–:– Burzovno izvješće
22:20 Dnevnik
22:40 Kruh naš svagdašnji: More, more – dokumentarna
emisija
23:10 Umjetnost izvlačenja novca iz džepova kupaca,
dokumentarna serija (1/3)
23:55 Vijesti
00:05 Goli u New Yorku, američki film (87’07”)
01:35 Veliki narodi: Kina, dokumentarna serija (59′) (2/2)
02:35 Heroinsko stablo, talijanski film (86’20”)
04:05 Dnevnik ocu i majci, mađarski film (110’10”)
05:55 Carstvo diljine

HTV 2

08:00 Panorame turističkih središta Hrvatske
13:30 TV raspored
13:35 U čistilištu, mini-serija (84′) (2/2)
15:00 Kapetan James Cook, serija (5/8)
15:50 Cape Canaveral, serija (17. i 18./22)
17:20 Guldenburgovi, serija (28/41)
18:05 Stoljeće naroda, dokumentarna serija (15/26)
19:00 Hugo, TV igra
19:27 TV raspored
19:30 Dnevnik
–:– Sport
–:– Vrijeme
20:05 PP
20:10 Upitnik, kviz
20:23 Večeras…
–:– PP
20:25 Čarolija II., serija (26/32)
–:– PP
21:20 Newyorški plavci VI., serija (10/22)
22:05 U krvi, dokumentarna serija (3/6)
22:55 Gilda, američki film (105′)
00:40 Remekdjela svjetskih muzeja
00:50 Pregled programa za srijedu

HTV 3

13:30 Panorame turističkih središta Hrvatske
17:55 TV raspored
18:00 Braća Rico, američki film (87’40”)
19:30 Hrvatski glazbeni program
—– USUSRET OLIMPIJSKIM IGRAMA:
20:10 Olympica (16/24)
20:35 Olimpijske vijesti
20:40 Olimpijski leksikon
—–
20:45 Princes Diana Tribute Concert, snimka
22:15 Maher, humoristična serija (9/10)
22:40 Pravda za sve, serija (23/34)
23:25 Pregled programa za srijedu

Imaš komentar?

Povratak na Net.hr