TV PROGRAM

Četvrtak, 18. svibnja

HTV 1

06:00 Legende o otoku s blagom, crtana serija (8/13)
06:20 Maksim, crtana serija (8/21)
06:45 TV raspored
06:50 TV kalendar
07:00 Dobro jutro, Hrvatska
09:55 PP
10:00 Vijesti
OBRAZOVNI PROGRAM
10:05 Dolinom rijeke Mirne, II.dio
10:30 Kamo poslije osnovne? Drvodeljska škola, Zagreb
10:35 Hrvatska kulturna baština
10:50 Kamo poslije osnovne? Zrakoplovno-tehnička škola
Rudolf Peršin, V.Gorica
10:55 Nagradna pitalica
11:00 Egipat, II dio
—–
11:25 Veseli glazbeni četvrtak
11:55 PP
12:00 Dnevnik I
12:20 TV kalendar
12:30 TV raspored
–:– PP
12:35 Labirintos de pasion, serija (4/80)
13:20 PP
13:25 Trenutak za domaći kutak
14:00 Vijesti
14:05 PP
14:10 Vladar nereda, britanski film (90′)
15:40 Crtani film
15:55 TV raspored
16:00 Naj…, obrazovna emisija
16:30 Trenutak spoznaje
17:00 Hrvatska danas
17:30 Split: More
18:00 Hrvatska kulturna i prirodna baština
Muzej grada Zagreba, I.dio
18:27 PP
18:30 Kolo sreće
19:05 Crtani film
19:15 Male tajne – Podravka, pp reportaža
19:20 PP
19:27 TV raspored
19:30 Dnevnik II
20:00 Šport
–:– Vrijeme
20:05 Večeras…
–:– PP
20:10 Azbestoza, dokumentarna emisija
20:40 PP
20:45 Dok vrijeme prolazi
21:30 PP
21:35 Pola ure kulture
22:05 Otvoreno
22:50 PP
–:– Burzovno izvješće
22:55 Dnevnik III
23:15 Portret Vlatke Oršanić (63’40”)
00:20 Čovjek od…, poljski film (99’33”)
02:00 Vijesti
02:10 Anđeosko dijete, australski film (100’10”)
03:50 Hrvatski glazbeni program
04:25 Bal grofa D’Orgela, francuski film (92’23”)

HTV 2

08:00 Panorame turističkih središta Hrvatske
09:05 TV raspored
09:10 Labirintos de pasion, serija (3/80)
09:55 Zemlja faraona, američki film (99’37”)
11:35 Carstvo divljine
12:00 Zvjezdana prašina
12:30 Putovanja: Norveška, dokumentarna serija (4/26)
13:30 Pacific Palisades, serija (3/13)
14:15 Newyorški plavci, serija (105/110)
15:00 Pravda za sve, serija (31/34)
15:55 TV raspored
16:00 Vijesti za gluhe i nagluhe osobe
16:05 Carstvo divljine: Dan kad nestaje grizli
16:30 Veseli glazbeni četvrtak
17:00 Dječak upoznaje svijet, serija za djecu (28/113)
17:25 PP
17:30 Hugo, TV igra
17:55 PP
18:00 Povijest vode, dokumentarna serija (4/4)
18:50 Slagalica
19:05 Županijska panorama
19:29 TV raspored
19:30 Dnevnik II
20:00 Šport
20:03 Vrijeme
20:05 PP
20:10 Upitnik, kviz
–:– Večeras…
20:25 PP
20:30 Seinfeld IX., humoristična serija (7/24)
20:55 PP
21:00 Hitna služba VI., serija (7/22)
21:45 PP
21:50 Izazov!, kviz
22:20 Filmovi redatelja Michaela Powella: A Canterbury
Tale, britanski film(120′)
23:30 Remekdjela svjetskih muzeja
23:40 Pregled programa za petak

HTV 3

09:00 Panorame turističkih središta Hrvatske
11:55 TV raspored
—— REPRIZNI PROGRAM ZA DJECU:
12:00 Četiri bremenska svirača, crtana serija (23/26)
12:25 Parni cepelin profesora Poopsnaglea, serija za
djecu (8/24)
12:50 Legenda o skrivenom gradu, serija za djecu (7/26)
13:15 Majstor Fantaz, crtana serija (24/41)
—–
13:40 Monoplus
14:25 Poslovni klub
15:00 Razgovor sa sjenama: Viktor Car Emin
16:00 Knjižnica
17:15 Športski program
19:30 Hrvatski glazbeni program
20:10 Film
21:50 Šport danas
22:00 Kućice u cvijeću, serija (42/44)
22:45 3 plus
00:45 Pregled programa za petak

Imaš komentar?

Povratak na Net.hr