Strašno je što radi legenda Juninho u 37. godini!

Sjajni brazilski nogometaš Juninho Pernambucano i sa 37 godina na leđima pokazuje da nije za otpis. U sklopu 27.

30.9.2012.
11:13

Dugogodišnji igrač Lyona asistirao je za prva dva gola Vasca u 33. i 50. minuti, a onda u 78. minuti okrunio vlastitu dobru igru pogotkom za konačnih 3:1. Zabio je topovskim udarcem malo unutar kaznenog prostora u sebi svojstvenom stilu. Vascu je ostvarena pobjeda bila 13. ovosezonska, a klub trenutno drži četvrto mjesto prvenstvene ljestvice sa 47 bodova.

http://www.youtube.com/embed/HvQz91JfoN8 Novi udarac u borbi za naslov doživio je Ronaldinhov Atletico Mineiro koji je odigrao tek 1:1 na gostovanju kod Portuguese i tako dodatno kompromitirao svoje ambicije u osvajanje naslova budući nije pobijedio u posljednja četiri prvenstvena susreta. Cruzeiro - Internacional 0-0 Portuguesa - Atletico Mineiro 1-1 Vasco da Gama - Figueirense 3-1 Nautico - Atletico Goiainense 2-0 Palmeiras - Ponte Preta 3-0 Redoslijed: 1. Fluminense 56 (-1), 2. Atletico Mineiro 53, 3. Gremio 49 (-1), 4. Vasco da Gama 47, 5. Sao Paulo 42 (-1)...