Ni raspoloženi Kasun nije pomogao protiv Zvezde

Košarkaši Zagreba su u 19. kolu ABA lige izgubili na gostovanju u Beogradu kod Crvene zvezde rezultatom 87:74. Mravima nije pomogao ni odlični Kasun s 31 poenom i deset skokova.

24.2.2012.
22:50

Zagreb je u Beograd igrao bez ozlijeđenih Krune Simona i Vedrana Morovića, ali unatoč tome dobro su otvorili utakmicu i do sredine prve četvrtine imali su vodstvo. Međutim, do kraja tog dijela igre Crvena zvezda je okrenula prednost Mrava i nakon deset minuta igre imala je plus dva (25:23).

U drugoj četvrtini beogradska momčad je povećala svoje vodstvo i na odmor su otišli s plus sedam (50:43). Iako su se zagrebaši nekoliko puta vraćali na minimalni zaostatak u nastavku, nisu uspjeli napraviti preokret. Na kraju je Zvezda slavila rezultatom 87:74.

Domaćine je predvodio Petar Popović sa 17 poena, dok je kod Zagreba najbolji bio Mario Kasun s 31 poenom, a uz njega jedini dvoznamenkasti bio je Damir Mulaomerović.