LUDNICA U 'DVOJCI' / Futsal Dinamo slavio u prvoj utakmici finala nakon šokantne završnice i produžetaka

Nakon nevjerojatne greške gostiju domaćini su 13 sekundi prije kraja poveli, no samo osam sekundi kasnije primili su gol za produžetke

3.5.2024.
22:31
Matija Habljak/PIXSELL

U prvoj utakmici finala HMNL između Futsal Dinama i Olmissuma slavio je Dinamo 6-4 (3-3) nakon infarktne završnice i produžetaka.

UEFA POTVRDILA /

Hrvatska i sljedeće sezone ima dva predstavnika u Ligi prvaka u futsalu

Olmissum je poveo u 27. minuti pogotkom Bukovca, a onda su s dva ekspresna pogotka Zonjića i Tihomira Novaka u 33. minuti igrači Futsal Dinama preokrenuli rezultat. Gosti su u 38. došli do izjednačenja golom Sekulića, a nakon nevjerojatne greške gostiju domaćini su 13 sekundi prije kraja još jednom poveli pogotkom Čekola. No, samo osam sekundi kasnije za izjednačenje i produžetke pogodio je Kustura.

Sjajni Perić je s dva gola na kraju prvog produžetka slomio otpor Omišana. Sekulić je dvije minute prije kraja produžetaka smanjio zaostatak, ali u samoj završnici je Perić i treći put postao strijelac te donio svojoj momčadi pobjedu u prvoj utakmici finala.