OPET SJAJAN / Dokaz Modrićeve veličine: Kakve scene prilikom Lukinog izlaska s terena

Prilikom izlaska iz igre Modrić je dobio ovacije domaćih navijača koji su pritom skandirali i njegovo ime.

11.5.2024.
21:18

Real Madrid je u 35. kolu Primere slavio na gostovanju kod Granade s 4-0, a Luka Modrić je upisao asistenciju.

EURO NOGOMET /

Modrićeva asistencija u uvjerljivoj pobjedi Reala, Borussia Dortmund u 11 minuta primila tri gola

Luka je startao i igrao do 70. minute, a 11 minuta prije izlaska bio je dodavač za zadnji gol Reala koji je zabio Brahim Diaz. Diaz je postigao i treći gol u 49. minuti, a prva dva su djelo Frana Garcije (38) i Arde Gullera (45+2).