DOK SVIRA RADIO / Pašalić u sjajnoj formi: Super Mario zabio u slavlju Atalante

17.2.2024.
23:12

Atalanta je u zadnjoj utakmici subotnjeg dijela 25. kola talijanske Serie A, na domaćem terenu u Bergamu svladala Sassuolo 3:0 i tako ostvarila petu pobjedu u nizu.

EURO NOGOMET /

Rodri ponovno spasio City, Bilić poražen kod Brozovića i Ronalda

Atalanta je povela u 22. minuti, a strijelac je bio Mario Pašalić. Hrvatski reprezentativac je najbolje reagirao kod odbijene lopte te je iz blizine pogodio za 1:0 za svoj četvrti ligaški pogodak ove sezone.

Iamo je Sassuolo priliku za izjednačenje u nadoknadi prvog dijela, no Pinamonti nije uspio realizirati jedanaesterac. Na 2:0 povisio je Koopmeiners u 58. minuti, a sve je zaključeno golom Bakkera u 75. minuti.

Pašalić je odigrao cijelu utakmicu u pobjedničkom sastavu, a ovo je treća ligaška utakmica zaredom u kojoj je zabio ili asistirao.

Od hrvatskih igrača učinkovit je bio i Ante Crnac (20), nekadašnji igrač Slaven Belupa, koji je u ogledu 21. kola poljske Ekstraklase u 79. minuti zabio za 1:1 za aktualnog prvaka Rakowa koji je na domaćem terenu pobijedio Piast Gliwice 3:1. Crnac je u igru ušao u 66., a cijelu utakmicu za Rakow odigrali su Fran Tudor i Zoran Arsenić.